Nieuws

Bente wint nieuwjaarsduik missverkiezing

ARCHIEF: Woensdag 2 januari 2013 HEILOO - Dorpsgenote Bente Eelman is het Unoxmeisje van 2013, de 17-jarige schone staat in bikini op de voorpagina van De Telegraaf.

De havo 5-scholiere had haar nichtje Febe aangestoten bij het zien van de fotograaf op het strand van Egmond bij de nieuwjaarsduik gisteren. "Ik ga voor de voorpagina morgen", giechelde Bente vlak voordat ze de zee indook.

Gezellig
"Het was mijn eerste nieuwjaarsduik en het ontstond eigenlijk als grap. Vooraf was ik best een beetje sceptisch, maar ik kan niet anders zeggen dan dat het superleuk was. Er heerst zo'n gezellige sfeer met al die mensen die tegelijk het water ingaan", zei Bente tegen De Telegraaf.

Voornemen
Bente Eelman is de opvolgster van Hester Winkel die in 2012 de nieuwjaarsduik babe was. Voor het nieuwe jaar heeft de vrijgezelle blondine, die in haar vrije tijd graag fitnest en afspreekt met vriendinnen, slechts één voornemen: "Slagen voor mijn havodiploma."

Update: na 13.000x bekeken mag Benthe zich weer aankleden.

Woensdag 2 januari 2013 − bron: De Telegraaf

2026-03-26 Definitieve uitslag gemeenteraadsverkiezing 2026 Heiloo
2026-03-19 Voorlopige uitslag per partij, kandidaat en stembureau
2026-03-18 Uitslagenavond gemeenteraadsverkiezingen
2026-03-17 Weet je nog niet waar je op wil stemmen?
2026-03-05 Gemeente Heiloo doet mee aan een onderzoek naar het stembiljet
2026-01-06 Annulering nieuwsjaarsreceptie vanwege weersomstandigheden
2025-12-23 Nieuwjaarsreceptie op 7 januari 2026
2025-01-08 Nieuwjaarstoespraak burgemeester
2024-08-16 Dag van uitersten voor AZ'er Kees Smit: "Was wel verrast"

Meer nieuws met nieuwjaar verkiezing unoxmeisje


Bron: LAURA VVH
bron: LAURA VVH
Bron: VVDHeiloo
bron: VVDHeiloo
Bron: CDAfractieheiloo
bron: CDAfractieheiloo
Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn