Nieuws
Praten over spraakontwikkeling bij kids
ARCHIEF: Donderdag 13 juni 2013 HEILOO - Op 20 juni aanstaande organiseert het Centrum Jeugd en Gezin (CJG) Heiloo de gratis themabijeenkomst ‘Spraaktaalontwikkeling bij kinderen’.
De meeste kinderen lijken als vanzelf te leren praten. Er zijn echter ook kinderen die daar meer moeite mee hebben. Leren praten is een ingewikkeld proces en ouders en andere opvoeders spelen in dit proces een belangrijke rol.
Veel praten om de spraaktaalontwikkeling van het kind te stimuleren is een goed advies, maar er hoort nog wat bij. Het is vooral de bedoeling dat een ouder/opvoeder mét het kind praat en niet alleen tegen het kind, want praten doe je met zijn tweeën. Het kind leert namelijk vooral heel veel door zélf te praten. Maar, hoe doe je dat nou zo goed mogelijk: praten met je kind?
Themabijeenkomst
Tijdens een speciale themabijeenkomst vertelt een logopediste over het verloop van de spraaktaalontwikkeling. Zij gaat in op problemen die kunnen ontstaan bij spraaktaalontwikkeling en wat je als ouder/opvoeder hieraan kunt doen. Daarnaast bestaat ruimte voor het stellen van vragen en het delen van ervaringen.
De bijeenkomst vindt plaats op donderdag 20 juni 2013 van 20.00 tot 22.00 uur, in Bibliotheek Heiloo aan de Westerweg 250. Aan deze bijeenkomst zijn geen kosten verbonden. Ouders/opvoeders kunnen zich aanmelden bij GGD Hollands Noorden via het inschrijfformulier. Bij vragen kan contact opgenomen worden met het cursusbureau via cursusbureau@ggdhn.nl of 088-0100557.
2024-06-17 Bijna helft inwoners Noord-Holland Noord is te zwaar
2024-06-17 Bijna de helft van Noord-Holland Noord is te zwaar
2021-09-14 Celstraffen tot tien maanden voor datadiefstal bij GGD
2021-09-14 Celstraf voor man uit Heiloo voor datadiefstal bij GGD
2021-07-13 Minstens 90 mensen besmet met corona op kermis
2021-05-23 Daling coronabesmettingen in regio Alkmaar
2021-02-03 Weer verdachte uit Heiloo aangehouden voor datadiefstal bij GGD
2021-02-02 Derde aanhouding voor datadiefstal bij GGD
2021-01-26 Illegale handel in privegegevens uit coronasystemen
Meer nieuws met ggd cjg logopedie