Nieuws

GP Groot krijgt Gezond Transportprijs

ARCHIEF: Vrijdag 6 september 2013 HEILOO - GP Groot is beloond voor haar gezonde en duurzame beleid met de Gezond Transportprijs 2013.

Gezond Transport, de arbodienst voor arbo- en verzuimspecialisten in transport en logistiek, heeft donderdag recycling- en energiebedrijf GP Groot uitgeroepen tot winnaar van de Gezond Transportprijs 2013 categorie Groot.

Gezond en duurzaam
De Gezond Transport Prijs wordt om het jaar uitgereikt aan bedrijven in de sector transport en logistiek die werk maken van gezondheid, preventie of verzuim, kortom van de inzetbaarheid van medewerkers met een gedegen beleid of een creatief project.

De jury oordeelde dat de totale organisatie van GP Groot een intrinsieke verbetergerichtheid uitstraalt: "Het is een zeer mens- en ontwikkelgericht bedrijf. Zo rijdt een stagiair van de Hogeschool Utrecht mee met chauffeurs om de veiligheid onderweg in kaart te brengen en op een hoger niveau te krijgen."

Trots
Wim Horeman, directeur inzameling en recycling, nam de prijs in ontvangst. "Het bedrijf is trots op de prijs: het is een beloning voor de inzet van directie en stafdiensten om de werkomstandigheden voor het personeel zo gezond en duurzaam mogelijk te maken en te houden", laat men weten.

Vrijdag 6 september 2013 − bron: GP Groot

2020-03-05 Routeplanner voor het goede doel
2016-12-02 Ondergedoken drugshandelaar (49) aangehouden in snackbar
2016-11-04 Twee mannen gepakt met 400 kilo zwaar vuurwerk in busje
2016-10-03 Problemen met drinkwater in groot deel provincie door kapotte leiding
2016-09-21 Werkzaamheden PWN vanwege afslag A9 bij Heiloo
2015-09-17 Uitstel dreigt voor woningbouw Zuiderloo
2014-10-07 Steeds meer mensen geregistreerd als orgaandonor
2014-09-12 Monumentaal weekend voor de deur
2014-09-03 

Meer nieuws met gpgroot transport


Bron: De Noord
bron: De Noord
Bron: Marja Kramer
bron: Marja Kramer
Bron: De Noord
bron: De Noord
Bron: Paul Oort
bron: Paul Oort