Nieuws
ARCHIEF: Woensdag 23 oktober 2013 HEILOO - Bibliotheek Heiloo zet het komende Tabletcafé en de Mediabar in het teken van maand van de geschiedenis.
Oktober is de Maand van de Geschiedenis en heeft in dit bijzondere koninklijke jaar het thema Vorst & Volk. Vele organisaties op het gebied van geschiedenis, cultuur en actualiteit organiseren activiteiten voor een breed publiek.
Dinsdag 29 oktober aanstaande is er weer een Tabletcafé in de bieb, waarbij het uitwisselen van ervaringen met tablets centraal staat. Er zal aandacht worden besteed aan het thema Geschiedenis. De toegang is vrij.
Mediabar
Ook de Mediabar van Bibliotheek Heiloo staat in het teken van de Maand van de Geschiedenis. De mediabar, met twee tablets, een e-reader en een daisyspeler, is door iedereen te gebruiken. Zo kunt u op uw gemak met de apparaten kennismaken en deze uitproberen.
"Op de tablets zijn deze maand een aantal leuke en interessante geschiedenis-apps geïnstalleerd. En bij de daisyspeler kunt u luisteren naar een historische roman voor de jeugd of een non-fictie geschiedenisboek voor volwassenen. Kom gerust eens langs en probeer het uit", aldus de bibliotheek.
2024-12-31 Koffie met het college: elke 1e vrijdag van de maand
2024-01-23 Open huis nieuwe locatie gemeentehuis en bibliotheek
2023-12-22 Trefpunt, Muziekschool en bieb krijgen toch compensatie
2023-07-07 Informatiebijeenkomst nieuwe gemeentehuis 14 juli
2023-03-28 Heiloo krijgt een nieuw gemeentehuis.
2023-03-08 De Die, de geschiedenis van een eeuwenoud veenriviertje
2022-09-27 Het Rode Huis: bijna 200 jaar geschiedenis in het oude hart van Heiloo.
2022-05-18 Queen Forever komt naar Heiloo
2021-04-08 De bieb in Heiloo snakt naar heropening.
Meer nieuws met bibliotheek geschiedenis

Hetty van der Laan en Anita Harteveld exposeren in Bibliotheek Heiloo
2025-10-07

Schilderijen Maria del Carmen en beelden Carin Blokker in Bibliotheek Heiloo
2025-08-26

Brandweer bevrijdt vastzittend kind in bibliotheek in Heiloo
2025-08-11

Expositie natuurfotografie Johan Reus en Muriel Polet in Bibliotheek Heiloo
2025-07-15