Nieuws
Veilig Verkeer signaleert kiezersbedrog
ARCHIEF: Woensdag 5 februari 2014 HEILOO - In een ingezonden brief in de Uitkijkpost beschuldigt Veilig Verkeer Nederland twee lokale politieke partijen van kiezersbedrog.
Het nieuwsblad van Heiloo en omstreken publiceert stellingen in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen op 19 maart aanstaande. Vorige week ging de stelling over het autovrij maken van het Stationsplein. CDA en PvdA waren het eens met de stelling.
Volgens de heer Grootenboer van Veilig Verkeer Nederland in Heiloo hebben die partijen echter ingestemd om autoverkeer toe te staan in het Stationscentrum. Dat zou zijn gebeurd tijdens de raadsvergadering van 6 december jongstleden. Hij spreekt in zijn ingezonden brief van kiezersbedrog.
Ongelukken
"Hoe is het mogelijk dat het CDA nu zegt, mede-initiatiefnemer te zijn van een autovrij Stationscentrum. Ook de PvdA stelt in het verkiezingsprogramma te streven naar een autovrij Stationscentrum en zegt dat in het verleden verkeerde keuzes zijn gemaakt. Maar stemt op 6 december 'voor' om wel auto's toe te staan."
Grootenboer meldt dat er inmiddels veel ongelukken zijn gebeurd in het Stationscentrum. Recent nog een mevrouw die werd aangereden voor de ingang van de Vomar Supermarkt. Zij moest naar het ziekenhuis worden afgevoerd. Volgens een rapport van Veilig Verkeer Nederland is de situatie in het Stationscentrum nu onveilig.
2024-04-25 Er zijn plannen voor NS-station Heiloo.
2022-12-05 Autovrij? Meer woningen? Lokaal of regionaal centrum?
2022-12-05 Autovrij? Meer woningen? Lokaal of regionaal centrum?
2022-12-05 Autovrij? Meer woningen? Lokaal of regionaal centrum?
2022-12-05 Autovrij? Meer woningen? Lokaal of regionaal centrum?
2022-11-22 Bezoek de duurzame showroom op het Stationsplein
2021-06-26 Man met gebroken been naar ziekenhuis na mishandeling
2021-06-26 Getuigen gezocht van ernstige mishandeling
2020-06-01 Pas op voor deze leuke, overstekende obers in Heiloo!
Meer nieuws met stationsplein autovrij