Nieuws
HZV D1 kampioen van Nederland
ARCHIEF: Zondag 18 mei 2014 HEILOO - Gisteren in Sittard zijn de D1 spelers van zaalvoetbalvereniging HZV Nederlands kampioen geworden.
Na een uitstekend seizoen speelde HZV D1 op eerste Paasdag zondag 20 april voor het kampioenschap West 1 tegen het Hoornse Veerhuys. Die wedstrijd wist het jonge team knap met 4-0 te winnen.
Met het kampioenschap op zak mochten de zaalvoetballers zaterdag 17 mei aantreden in Sittard voor de strijd om de Nederlandse titel. De reis begon al vroeg, met een bus vol supporters vertrok het team gisterochtend om 6.30 uur.
Bloedstollend
HZV D1 hield de eer van Heiloo hoog. Na drie overwinningen op rij (7-2, 5-0 en 2-0) wisten ze de finale te bereiken. De wedstrijd tegen ZSW werd een stuk spannender, na reguliere speeltijd stond het gelijk: 2-2. Na een bloedstollende serie strafschoppen stopte keeper Tom de bal en zo wisten de Heilooërs het kampioenschap binnen te halen.
Bij terugkomst in Heiloo werden de beste zaalvoetballers van Nederland onthaald door nog meer supporters, familie en vrienden. Burgemeester Romeyn en de kersverse sport-wethouder Opdam waren ook aanwezig om ze te feliciteren. De kinderen werden getrakteerd op patat, fris en ijs.
2024-06-12 Goud en brons voor vrouwen estafetteploegen bij EK atletiek
2024-03-05 Regionale mbo-toppers strijden om nationale titels
2023-03-24 Yvanka de Reus wint zilver op NK bouwtimmeren
2023-01-17 Voormalig bokskampioen door het lint tijdens tienminutengesprek in Wormer.
2022-12-30 ’Juichen als Ronaldo’ op het Oliebollentoernooi voor G-zaalvoetballers.
2021-10-25 Ben jij ook zo gek op het bordspel 30 Seconds?
2021-10-17 🔴 Liveblog: Amsterdam Marathon 2021
2021-10-16 Negen vragen en antwoorden over de Amsterdam Marathon op zondag
2021-06-22 ITF Hoofdtoernooi van start
Meer nieuws met hzv zaalvoetbal kampioen