Nieuws
A9 is uitdaging voor Heiloo
ARCHIEF: Maandag 25 augustus 2014 Alkmaar en Castricum nemen geen actie terwijl de provincie extra kosten lijkt af te schuiven op de gemeenten.
Actiecomité Stop Verkwisting signaleerde afgelopen week dat miljoenen euro's niet zijn meegenomen in de Overeenkomst Nieuwe Strandwal. De angst voor een financieel drama speelt daarmee weer op.
De provincie wilde 5,2 miljoen meebetalen aan eventuele extra kosten. Dit bedrag gaat vrijwel geheel op aan onderhoud door Rijkswaterstaat en belasting. Daardoor zouden verdere kosten bij de gemeenten komen te liggen.
Uitdaging
Gemeente Heiloo signaleerde deze zomer het probleem bij de provincie. Maar buurgemeenten Alkmaar en Castricum blijken niet van plan om actie te ondernemen, zo staat vandaag te lezen in het Noordhollands Dagblad. Wethouder Jan Nagengast van de kaasstad wil zich niet mengen in de kwestie en wacht het definitieve akkoord af.
Wethouder Hilbrand Klijnstra van Castricum gaat nog een stap verder en legt de bal neer bij onze gemeente. Hij zegt in de krant dat Castricum de verplichtingen zal nakomen maar dat "Heiloo nu voor een aantal uitdagingen staat en dat alles zorgvuldig geregeld moet worden."
2024-12-02 Snelweg A9 afgesloten na eenzijdig ongeval bij Heiloo
2024-11-04 Bouw Vennewatersweg Heiloo stilgelegd om ontbrekende vergunning
2024-09-14 Man (35) omgekomen bij verkeersongeluk op de A9
2024-09-14 Man overleden bij verkeersongeval A9
2024-09-14 Dodelijke aanrijding op A9 bij Heiloo
2024-08-30 Verkeer rondom Alkmaar komt weer op gang, vertraging neemt af
2024-06-04 Vaker fietsen, vergroenen en rustig rijden in de stad.
2024-05-30 Heiloo wil signaal afgeven met tweede regenboogzebrapad
2024-04-23 Curator: Het verlies van Het Baafje en De Beun liep in de tonnen
Meer nieuws met a9 nieuwe strandwal actiecomite