Nieuws
Tweede buddy avond Dolfinn
ARCHIEF: Dinsdag 1 april 2008 Stichting Dolfinn organiseert op 4 april a.s. weer een buddy avond. De avond vindt plaats in cultureel centrum Open Huis bij Winkelhof Â’t Loo te Heiloo.
Sinds de oprichting van Stichting Dolfinn heeft de Stichting op meerdere momenten gemerkt dat onder de ouders van een kind met een beperking, de behoefte leeft om met mensen die in dezelfde situatie zitten, in contact te komen en met elkaar te praten en ervaringen te delen.
Op de Dolfinn buddyavond vertelt Jet Vos over de verschillende mogelijkheden op het gebied van onderwijs, dagbesteding, andere opvangmogelijkheden,
wet- en regelgeving, orthopedagogische adviezen, adviezen t.a.v. de inzet van deskundigen of speciale materialen, etc. Jet Vos is momenteel werkzaam bij
De Waerden als projectmedewerkster. Vanaf 1976 is zij werkzaam geweest in de directe zorg in verschillende functies.
Behalve ouders zijn uiteraard ook andere belangstellenden op deze avond van harte welkom. Als u graag bij deze buddyavond aanwezig wilt zijn, stuur t u dan een e-mail naar buddyavond@dolfinn.nl met daarin uw gegevens en het aantal personen waarmee u denkt te komen.
De buddyavond vindt plaats op 4 april in cultureel centrum het Open Huis bij Winkelhof Â’t Loo in Heiloo en begint om 20:00 uur. De avond duurt tot 22:00 uur. Voor een routebeschrijving kunt u kijken op de website van het Open Huis op www.openhuisheiloo.nl.
2015-08-05 Bon Giovi sluit Dolfinn Rocks af
2014-11-18 Showhero Glazen Huis
2014-08-28 Wereldrecord voor langste trein
2014-08-23 Lintje tijdens Dolfinn Rocks
2014-08-21
2014-08-19 Loopings op Dolfinn Rocks
2014-08-09 Wereldrecord met trein op Looplein
2014-08-04 Dolfinn Rocks lanceert app
2014-07-28 Dj's en L.A.vation op Dolfinn Rocks
Meer nieuws met dolfinn