Nieuws
Fred Teeven (Kamerlid VVD) in Heiloo
ARCHIEF: Maandag 14 april 2008 Maandagavond 14 april komt oud-crimefighter Fred Teeven, nu Kamerlid voor de VVD, naar Heiloo. Meedogenloos als het om onrecht gaat, zeer gedreven, humorvol en relativerend. Dat was Fred Teeven toen hij nog Officier van Justitie was en in een groot aantal geruchtmakende zaken optrad. Nu, als Kamerlid, heeft hij nog steeds deze kenmerken.
Hij is een boeiende verteller, die vaak ongezouten zijn mening over vele verschillende onderwerpen geeft. Teeven neemt geen blad voor de mond, is recht voor zijn raap en zeer betrokken bij zijn vak als volksvertegenwoordiger. Hij groeide op in onze streek en komt daarom met plezier vanuit Den Haag naar Noord-Holland.
Maandagavond vanaf 20:00 uur is Fred Teeven in Heiloo om zijn visie op landelijke politiek te geven. Er is alle ruimte voor het stellen van vragen en het voeren van discussies. Plaats van deze bijeenkomst is Golden Tulip Motel Heiloo, Kwartje Koffie.
Het is een openbare bijeenkomst, dus voor iedereen die vragen of een mening heeft over de landelijke politiek. VVD Heiloo organiseert deze avond om iedereen de kans te geven om rechtstreeks met Den Haag te kunnen spreken en zijn stem daar te laten horen.
2026-05-18 Weekaanbieding Uw Slager Heiloo
2026-01-16 Gast van de gemeenteraad
2026-01-09 Nieuwe PMD-lijst: meer afval in de oranje bak
2025-11-21 Nieuw parkeerbeleid ter besluitvorming naar raad
2025-10-12 Kolping Boys pakt ook bij De Foresters de volle buit
2025-09-23 Albert blaast radiozender voor dementerenden nieuw leven in
2025-08-11 Telstar-promotieheld Mees Kaandorp kiest voor avontuur in Egypte
2025-06-26 Voetbaltalent Kees Smit heeft alle ogen op zich gericht
2025-06-03 Snoeien van overhangend groen
Meer nieuws met bar humor loos politiek ruimte vis









