Nieuws
Feestelijke opening Oud Heiloo
ARCHIEF: Dinsdag 7 oktober 2008 Op zaterdag 25 oktober aanstaande om 14.00 uur zal het nieuwe verenigingsgebouw van de historische vereniging Oud Heiloo aan de Bergeonstraat 30 feestelijk worden geopend.
De gemeente Heiloo heeft het voormalige onderkomen De Oude Pastorij verkocht. De historische vereniging Oud Heiloo moest daarom verhuizen. In het gebouw was de afgelopen 30 jaar de oudheidskamer en expositieruimte van Oud Heiloo gevestigd. Voor Oud Heiloo werd een nieuwe bestemming gevonden: een gedeelte van een voormalig schoolgebouw aan de Bergeonstraat. De nieuwe behuizing schept nieuwe mogelijkheden voor de vereniging die in een aantal opzichten een nieuwe koers wil inslaan.
De opening zal worden opgeluisterd met de start van een expositie ter gelegenheid van het 110-jarig bestaan van de Muziekvereniging Eensgezindheid Heiloo. De leden van zowel Oud Heiloo als de leden van Eensgezindheid, alsook enige genodigden, zullen binnenkort een uitnodiging ontvangen. De tentoonstelling is daarna tot eind januari te bezichtigen.
De openingstijden zijn zaterdag 14.00 - 17.00 uur, dinsdag 19.00 -21.00 uur (alleen tijdens wisselende exposities).
Groepen na afspraak.
2026-10-14 Inloopmoment over isolatiesubsidie en doe-het-zelf
2026-10-12 Leerlingen bouwen hun eigen stad tijdens Democracity
2026-10-09 Aandacht voor Paarse Vrijdag bij de gemeente en bibliotheek
2026-10-07 Geen vuurwerkontheffingen in Bergen, Castricum en Heiloo
2026-10-05 Ze staan er weer: bladkorven
2026-09-29 Maandelijks ‘Koffie met het college’ in de bieb
2026-09-25 Maandag 28 september raadsvergadering
2026-09-24 Inloopavond over de nieuwbouw aan de Mariënstein
2026-09-21 Maaien in en langs het water
Meer nieuws met bouw eensgezindheid gemeente koe muziek oudheidskamer ruimte school ska zing









