Nieuws
Broodje Bakpao in de winkel
ARCHIEF: Donderdag 24 december 2009 Vanaf vandaag ligt 'Broodje Bakpao' in de winkel, net op tijd voor kerst. Twan van Steenhoven, beter bekend als Big2 van The Opposites, maakte het nummer met Gers en Sef in samenwerking met New Kids.
Twan groeide op in Heiloo en maakte naam met zijn maat Willem de Bruin als The Opposites. Het duo scoorde in 2006 een grote hit met het nummer Slaap. De single behaalt de vierde plaats in de Top40 en The Opposites begonnen daarmee aan hun definitieve opmars richting de top. Eind 2006 volgt Rauwdauw, een mini-album met tien tracks op beats van andere producers, waarvan de single Geen Klasse, Geen Stijl uitgroeit tot een onvervalste dansvloerkraker. Een stapje terug uit de spotlights is er niet bij, want als in de zomer van 2007 het tweede album Begin Twintig verschijnt, scoren de begin twintigers opnieuw een enorme hit met Dom, Lomp & Famous.
Big2 die vrijwel alle beats voor zn rekening neemt, produceert in 2008 ook nog eens bijna alle tracks op het Rock & Roll-album van Dio, inclusief de hit Tijdmachine. In 2008 verschijnt ook de Op Volle Toeren Mixtape, ter ondersteuning van de gelijknamige toer waarmee The Opposites, Dio en Flinke Namen door het land trekken. En passant winnen de zelfverklaarde ragboeren dat jaar ook nog eens een Zilveren Harp, een aanmoedigingsprijs voor muzikaal talent.
Begin 2010 zal er een nieuw album van The Opposites verschijnen waarvan Broodje Bakpao de eerste single is. Het nummer is met stip de Top 40 binnen gekomen. De videoclip van 'Broodje Bakpao' bekijk je hier, de Making Of is hier te zien. Wil je het nummer digitaal aanschaffen dan kan dat via iTunes voor maar €0,99. Als je hem download via de Telegraaf, maak je kans op een gesigneerd album of een winkelwagen vol met broodjes Bakpao.
2021-03-26 The Opposites ontvangen Edison Pop Oeuvreprijs
2020-01-21 Heiloose Opposites-rapper Big2 vader geworden
2019-07-11 Wie kent deze Alkmaarse helden nog? Willy en Big2 treden nog één keer samen op
2014-04-11 The Opposites in de prijzen
2014-01-19 The Opposites wint Popprijs
2013-08-19 The Opposites krijgen gouden plaat
2012-02-22 Heiloo in hiphop taalstudie
2011-11-02 Open mic voor hiphop talent
2010-02-08 Nieuwe Opposites: Succes/Ik Ben Twan
Meer nieuws met opposites