Nieuws

Teerenstra Bouw verdwijnt

ARCHIEF: Dinsdag 18 mei 2010 HEILOO - Bouwbedrijf Heddes gaat 70 mensen ontslaan en dochtermaatschappij Teerenstra Bouw in Heiloo wordt opgeheven. Volgens de directie is dit onontkoombaar vanwege de slechte markt voor de bouwsector, meldt het Noordholland Dagblad.

Volgens algemeen directeur Cees van Iwaarden is de reorganisatie dringend nodig. "We zullen ons personeelsbestand moeten aanpassen aan de dalende omzet", stelt hij. De directie heeft maandagmiddag het slechte nieuws gebracht aan de direct betrokken personeelsleden. In overleg met de vakbonden en Ondernemingsraad is in de afgelopen weken de procedure voor collectief ontslag voor 70 medewerkers gestart. Met de vakbonden wordt overleg gevoerd over een sociaal plan.

Na het ontslag blijven er nog 310 mensen over bij de bouwgroep in Hoorn. De vestigingen van Heddes en dochterbedrijf Teerenstra Bouw in Heiloo worden samengevoegd. De uitvalsbasis blijft Hoorn en de naam wordt Heddes Bouw BV. De burgerwerk activiteiten in Zoetermeer, Haarlem en Heiloo gaan verder onder de naam Heddes KleinBouw. De burgerwerkvestiging van Heddes KleinBouw te Berkhout verhuist naar Heiloo.

Dinsdag 18 mei 2010 − bron: Noordhollands Dagblad

2016-09-12 Kraan valt om tijdens werkzaamheden
2015-07-24 Toch woningen op plek Campina
2013-11-21 Piet breekt zijn been op het dak
2013-06-12 HSB Bouw zet Zuiderloo voort
2013-05-27 Planning Zuiderloo onder druk
2013-02-07 Deel van Zuiderloo wordt herontwikkeld
2011-05-18 Kabeldieven klemgereden op A9
2011-02-17 Heddes vraagt faillissement aan
2010-05-18 Teerenstra Bouw verdwijnt

Meer nieuws met bouwbedrijf


Bron: The Nightkissers
bron: The Nightkissers