Nieuws
Muziekschool wint concours
ARCHIEF: Maandag 29 november 2010 HEILOO - Afgelopen zaterdag vond in de Muziek- en Dansschool Heiloo het muziekscholenconcours plaats. Samen met muziekschool Toonbeeld uit Castricum wordt dit jaarlijks georganiseerd, afwisselend voor klassiek en lichte muziek.
Dit jaar waren de lichte muzikanten aan de beurt met pop, jazz en rock. Een jury van specialisten uit de lichte muziek beoordeelde de prestaties. Er werden op een opbouwende manier ook aanwijzingen en kritiek gegeven op de presentatie. Daarbij werd rekening gehouden met verschillen in leeftijd en lesjaren.
De eerste prijs ging dit jaar naar Heiloo. Tobias Osinga wist op blokfluit de jury te overtuigen. Blokfluit is niet klassiek, ook jazz is mogelijk op een blokfluit. The kid from Venezuela van Pete Rose stond op het programma en met de uitvoering van Tobias kon de zaal niet stil blijven zitten.
2026-01-08 Geen huis-aan-huisinzameling oud papier op 10 januari
2025-09-23 Albert blaast radiozender voor dementerenden nieuw leven in
2024-01-17 Cultuurkoppels zoals De Beun met de Muziekschool?
2023-12-22 Trefpunt, Muziekschool en bieb krijgen toch compensatie
2023-07-10 ’Eugène is nooit boos.
2023-03-17 Qmusic The Party XL komt naar Heiloo
2023-02-02 De verbouwing van de muziekschool in Heiloo valt zes ton duurder uit.
2022-12-22 Een avond dansen met de 3JS tot het over is!
2022-05-18 Queen Forever komt naar Heiloo
Meer nieuws met muziek









