Nieuws
Kunst6daagse: feest van verrassingen
ARCHIEF: Maandag 6 februari 2012 HEILOO - Zes dagen lang van 19 tot en met 24 juni aanstaande vindt de Kunstzesdaagse 2012 plaats, een feestelijke aaneenschakeling van activiteiten, voor jong en oud, op diverse locaties.
Op 18 juni 2012 barst het los met de officiële opening in de Bibliotheek, opgeluisterd met een openingsact en muziek. Het hoogtepunt van de Kunst6daagse is de kunstroute in het weekend van 23 en 24 juni 2012, die ondermeer loopt langs vele ateliers van kunstenaars in Heiloo.
Kunst in alle smaken
"Ook op vele andere locaties in Heiloo, in openbare ruimtes als De Witte Kerk, De Kapel en de Trog op het GGZ terrein, BukBuk, de Bibliotheek, Tuincentrum Van Haneghem, maar ook in huiskamers en tuinen, restaurants en winkels zijn prachtige kunstwerken te zien", meldt de organisatie.
Meer dan 80 kunstenaars tonen hun werk in alle mogelijke disciplines, zowel in twee- als in driedimensionale vorm. Installaties, fotografie en video, keramische objecten, textiel, beelden in hout, brons, steen en kunststof, schilderijen, collages en tekeningen.
Aanmelden kunstenaars
De werkgroep van de Kunst6daagse is bezig met het samenstellen van het programma. Als u zich wilt aanmelden als kunstenaar of voor het geven van een workshop, kunt u zich vóór 1 maart 2012 aanmelden. Ook vrijwilligers zijn nog welkom.
"Namens de werkgroep nodig ik u van harte uit om de Kunst6daagse te komen beleven en volop te genieten van alle bijzondere uitingen van kunst", laat de coördinator van de Kunst6daagse Conny Riemers weten.
2014-06-26 Grote slang in het Beestenboetje
2014-06-24 Dorp in het teken van kunst
2014-02-07 Inschrijven voor 10e Kunst6daagse
2013-06-25 Kwijtgeraakt kunstwerk weer terug
2013-06-24 Kunstfestival met stoepkrijt
2013-06-21
2013-06-19 Kunst6daagse op Willibrordus terrein
2013-06-07 Restaurantweek tijdens Kunst6daagse
2013-05-30 Geld voor cultuur van TAQA
Meer nieuws met kunstzesdaagse