Nieuws
Kunstfestival met stoepkrijt
ARCHIEF: Maandag 24 juni 2013 HEILOO - Wie deze week tijdens de Kunst6daagse een stoepkrijttekening maakt, kan een leuke prijs winnen.
Vanavond is de opening van de Kunst6daagse van Heiloo in de Bibliotheek. Daarna volgen tot en met zondag zes dagen met kunstexposities bij de middenstand, in ateliers en op bijzondere locaties. Er is muziek en poëzie, en ook theater ontbreekt niet in de route.
Stoepkrijtfestival
Tijdens de Kunst6daagse kan je van maandag tot en met zaterdag een stoepkrijttekening maken. Dat mag van de organisatie in je eigen tuin, maar ook op straat. De tekeningen mag je alleen maken of samen met een groep. Het thema van het stoepkrijtfestival van 2013 is "verrassing".
Een professionele jury bekijkt de tekeningen en bepaalt welke een prijs verdienen. De jury beoordeelt de ingezonden foto's en zet ze op internet zodat iedereen kan zien hoe kunstig en kleurrijk Heiloo is gemaakt.
Meedoen
De juryleden gaan niet zoeken naar de gemaakte stoepkrijttekeningen. Als je een mooie tekening hebt,dan kan je tot uiterlijk zaterdagavond een foto mailen naar stoepkrijt@kunst6daagse.nl. De winnaars krijgen ook weer via e-mail bericht. Zet wel je naam, leeftijd, adres en e-mailadres bij de foto die je opstuurt.
Update: RTV-NH pikte het nieuws op en nam alvast een kijkje
Met stoepkrijt ligt kunst gewoon op straat (foto: karmadude)
2024-02-28 Stoepkrijten voor behoud zwembad Het Baafje
2014-08-28 Uitmarkt breekt opnieuw record
2014-06-26 Grote slang in het Beestenboetje
2014-06-24 Dorp in het teken van kunst
2014-05-09 Feest bij Speelotheek in bibliotheek
2014-02-07 Inschrijven voor 10e Kunst6daagse
2013-06-25 Kwijtgeraakt kunstwerk weer terug
2013-06-24 Kunstfestival met stoepkrijt
2013-06-21
Meer nieuws met kunstzesdaagse stoepkrijt