Nieuws
Ton Steenaert geeft een preek
ARCHIEF: Zondag 16 februari 2014 HEILOO - De tweede Preek van de Leek wordt vandaag gehouden door een dorpsgenoot die zeer actief is in het vrijwilligerswerk.
Voor de tweede keer in dit seizoen zal de Witte Kerk in Heiloo in het teken staan van ‘de preek van de leek’. Deze middag is het woord aan Ton Steenaert (1939). Voor veel inwoners van Heiloo en omstreken is Ton geen onbekende.
Hij is onder andere bekend vanwege zijn activiteiten ten behoeve mensen die dakloos zijn in Amsterdam. Ook geniet hij bekendheid als voorzitter van de Vrijwillige Palliatieve Terminale Thuiszorg Heiloo/Akersloot/Limmen.
Actief
Daarnaast is Ton actief voor de Pius-Stichting, die in Noord-Holland Noord donaties verstrekt aan projecten waar oudere mensen profijt van hebben. Voor zijn pensionering was Ton Steenaert landelijk coördinator van het provinciale beleid ten behoeve van mensen met een fysieke beperking en hoofdredacteur van een goede doelen magazine.
De preek is vanmiddag zondag 16 februari om 16.00 uur. Daarbij ook een optreden van Lianne Pirovano, sopraan, en Peter Rijs op het orgel. Na afloop is gelegenheid om na te praten onder het genot van een glaasje wijn of fris. De toegang is gratis, wel is er bij de uitgang van de kerk gelegenheid voor een donatie.
2024-04-25 Programma Herdenking 4 mei 2024
2024-01-17 Cultuurkoppels zoals De Beun met de Muziekschool?
2023-09-28 Heiloo weigert nieuw geld voor de BUCH.
2023-04-26 7 dames Koninklijk Onderscheiden in Heiloo tijdens Lintjesregen
2023-04-20 Dodenherdenking 4 mei 2023
2023-02-08 Inwonersbijeenkomst over opvang van vluchtelingen
2023-02-02 De klok van de Witte Kerk was stuk: klepel gebroken.
2023-01-26 Klok Witte Kerk doet het weer
2022-11-23 Masterplan Heiloo: Raad en college wachten op elkaar.
Meer nieuws met preek witte kerk