Nieuws
BUCH houdt een estafette
ARCHIEF: Woensdag 5 maart 2014 HEILOO - De gemeenteraden van Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo zullen op maandag 10 maart gezamenlijk vergaderen.
Volgende week maandag vergaderen de raadsleden over de samenwerking tussen Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo (BUCH). Het doel is een nieuwe bestuursopdracht vast te stellen om het samenvoegen van delen verder op te pakken.
De avond begint met een plenair debat met alle raadsleden van de vier gemeenten. Hier kan men de verschillende standpunten en ideeën over de voorgenomen intensieve samenwerking met elkaar bespreken.
Stokje doorgeven
Daarna volgen vier aparte raadsvergaderingen. Na elkaar vergaderen de gemeenteraad van Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo onder voorzitterschap van de eigen burgemeester en worden de voorstellen in stemming gebracht. De historische avond, een mijlpaal in de samenwerking, wordt tenslotte ook weer plenair afgesloten.
De raad wordt gevraagd in te stemmen met de bestuursopdracht Ambtelijk samenvoegen & samendoen in de Duinstreek; twee sporen. Belangrijk onderdeel is de ambtelijke fusie van de vier organisaties in een aantal varianten en het samenvoegen van specifieke onderdelen, zoals het onderbrengen van alle bedrijfsvoering in een aparte rechtspersoon (shared service).
Bij de buren
De bijzondere vergadering op maandag 10 maart 2014 vindt plaats in het gemeentehuis van Castricum en begint om 20.00 uur. De vergadering is openbaar en voor iedereen toegankelijk. Koffie en thee staan klaar.
Update: de vergadering is via ether, kabel en internet te volgen via het bronvermeldingsvrije Beat FM.
2022-12-28 Halte Werk is nu Zaffier
2022-08-19 Ook deelscooters in Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo?
2022-08-16 Geinig geboortenboekje voor baby’s in BUCH
2022-06-23 Volle glascontainer? Straks niet meer.
2021-12-30 Nieuwe, regionale sociale dienst gaat pas in 2023 echt aan de slag.
2021-11-30 Heiloo sneed in de zorg om een miljoen te besparen.
2021-05-10 Weinig steun in Heiloo voor BUCH-brandbrief Castricum.
2021-04-22 Een bom onder de gemeentelijke samenwerking Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo: kan dat?
2021-03-11 BUCH-gemeenten passen Wet Bibob meer toe
Meer nieuws met buch samenvoegen bezuiniging