Nieuws
RockArt museum bij Nostalgie
ARCHIEF: Dinsdag 19 augustus 2014 Het grootste muziekmuseum van Europa komt naar onze gemeente voor alle vragen over popmuziek.
Museum RockArt is de schatkamer van de Nederlandse Popmuziek. Vanaf de jaren 50 tot heden, van Armand tot ZZ en de Maskers, van Indorock tot de Golden Earring en van Jazz tot Rock ‘n Roll, in vorm van popmemorabilia, beeld, geluid en info.
Tijdens het Nostalgie feest in september komt het museum naar Heiloo. "We zijn een samenwerking aangegaan met het grootste muziekmuseum van Europa en dit museum reist mee tijdens alle edities van Nostalgie", vertelt organisator Hugo Kraakman.
Taxaties
Bezoekers kunnen tijdens Nostalgie dus met al hun muziekvragen terecht (van oude muziek), weten wat iets waard is (taxatie) of zelfs doneren aan het museum. Twee deskundigen van het RockArt museum zijn aanwezig om alle vragen te beantwoorden. Er wordt een speciale hoek ingericht waarbij ook meegebracht materiaal worden getoond.
Nostalgie is op zaterdag 20 september 2014 in Fletcher Hotel Heiloo aan de Kennemerstraatweg. Onder andere staan bekende DJ's Ferry Maat en Ad Bouman op de rol. Kaarten kosten tot 1 september aanstaande slechts 10 euro en zijn online te bestellen.
2014-08-19 RockArt museum bij Nostalgie
2014-05-27 Soulshow in Kwartje Koffie
2014-04-06 Early Bird tickets voor Nostalgie
2014-03-20 Lokale partijen op Oranjebal
2014-02-22 Apres-Ski XL bij Fletcher Hotel
2013-09-22 George Baker op uitverkocht Nostalgie
2013-09-19 Nieuwe CD van Porc & Pyn
2013-09-15 60s & 70s Nostalgie pakt groots uit
2013-08-20 Vier coverbands en George Baker tijdens Nostalgie
Meer nieuws met nostalgie