Nieuws

Laatste voorbereidingen AED

ARCHIEF: Woensdag 24 maart 2010 De komende weken worden de laatste voorbereidingen getroffen voor het AED-systeem in Heiloo. Er zijn in de afgelopen maanden 130 vrijwilligers getraind en eind maart worden in het dorp de AED-apparaten geplaatst. Dan is Heiloo helemaal klaar om eind april aan de sluiten op het AED-systeem.

Eind maart begint men met het ophangen van de kasten voor de AED-apparaten. De AED-apparaten plaatst men daarna in de kasten. De kasten zijn verspreid door de gemeente en duidelijk herkenbaar door het AED-logo op de buitenkant. Op 19 april krijgt het AED-systeem in Heiloo een feestelijke start. Op die dag zal burgemeester Hans Romeyn officieel de AED-burgerhulpverlening starten. Hiervoor zijn alle AED-vrijwilligers uitgenodigd.

Met de campagne ‘U bent onmisbaar’ hebben gemeente, EHBO en de brandweer in de afgelopen maanden veel inwoners bereid gevonden om zich te laten trainen tot AED-vrijwilliger. Met 130 personen zijn er in principe voldoende vrijwilligers in Heiloo. Maar met meer mensen zijn meer levens te redden. Aanmelden als vrijwilliger kan nog steeds. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer U. van Unen, projectleider AED, telefoonnummer 072 535 66 66 of kijken op www.heiloo.nl/aed

Woensdag 24 maart 2010 − bron: Gemeente Heiloo

2024-02-23 Jorien van den Beij is de nieuwe gemeentesecretaris van Heiloo
2021-07-12 Kasten AED’s vernieuwd met pincode
2021-07-12 De kasten van de AED’s vernieuwd met pincode
2020-02-14 De Highlow Rangers crossen langs Al-Qaeda, sprinkhanen en corruptie
2019-05-06 Herhalingscursus reanimatie
2012-11-27 Nieuwe AED-vrijwilligers gezocht
2012-03-08 Burgernet maakt Heiloo veiliger
2011-02-23 AED negen keer ingezet
2011-01-04 Burgemeester houdt nieuwjaarstoespraak

Meer nieuws met aed


Bron: Edward Neering
bron: Edward Neering
Bron: JS @Heiloo
bron: JS @Heiloo
Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn
Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn