Nieuws

Cabaret van Heiloose Ory

ARCHIEF: Woensdag 30 maart 2011 HEILOO - Onze plaatsgenote Ilonka Ory treedt vrijdagavond 8 april op in het Witte Kerkje. Met teksten, liedjes en muziek van eigen makelij vertolkt Ilonka haar kijk op de dingen van alle dag met een kwetsbaarheid die het publiek niet onberoerd laat.

Na 10 jaar haar eigen bedrijf te hebben gerund, koos Ilonka Ory voor de kleinkunst. Elke maand treedt ze op in haar eigen Stalles theatertje in Heiloo. Van daaruit werkt ze aan steeds succesvollere carrière in de landelijke theaters. Vorig jaar won ze de publieksprijs van de Rabobank Cultuurprijs.

Afwisselend
Ilonka heeft een geheel eigen stijl ontwikkeld. Ze is dynamisch, geeft stof tot nadenken en haar kritische, soms scherpe teksten wisselt ze af met mooie luisterliedjes. Twee uitstekende musici begeleiden haar: Jan-Paul Grotenhuis en Rob de Jonge.

Witte Kerk
In april stond De Beun op haar speellijst. Omdat het theater nog niet beschikbaar is, treedt ze nu op in het sfeervolle Witte Kerkje op vrijdagavond 8 april, aanvang 20.15 uur. Entree 14 euro, reserveren via www.vriendenvandebeun.nl of verkrijgbaar aan de kassa van “De Beun”, ’s middags tussen half twee en vijf uur.

Woensdag 30 maart 2011 − bron: Vrienden van de Beun

2026-04-09 Voortzetting theater De Beun
2025-01-29 Vrijwilligers redden theater en dat blijkt een goede zet
2024-04-23 Curator: Het verlies van Het Baafje en De Beun liep in de tonnen
2024-03-29 Heiloo strijdt voor theater De Beun: "De deur moet nu open"
2024-03-28 Honderden hartjes uiten steun voor theater De Beun
2024-02-26 Steun voor De Beun: Vrijwilligers zetten zich in om Heiloos theater te redden.
2024-01-30 Onzekere toekomst: moet Heiloo verder zonder zwembad en theater?
2024-01-17 Cultuurkoppels zoals De Beun met de Muziekschool?
2023-11-02 Theater de Beun in Heiloo moet misschien in het nieuwe jaar op halve kracht door.

Meer nieuws met theater ilonkaory


Bron: Cultuurkoepel Heiloo
bron: Cultuurkoepel Heiloo
Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn
Bron: Vrienden van de Beun
bron: Vrienden van de Beun
Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn