Nieuws

Muzikaal theater over borstkanker

ARCHIEF: Donderdag 27 oktober 2011 HEILOO - Ontboezemingen is vorig seizoen gestart en omdat het zoÂ’n succes was en zo hoog werd gewaardeerd door het publiek, hebben de Vrienden van De Beun de voorstelling naar Heiloo gehaald.

Ontboezemingen is een verhaal van vijf totaal verschillende vrouwen. Ze kennen elkaar niet, maar één ding hebben ze met elkaar gemeen: ze hebben alle vijf borstkanker. Het stuk is genomineerd voor de AVRO Toneel Publieksprijs 2011.

Het stuk wordt gespeeld door Diana Dobbelman (ondermeer bekend van de film Zwartboek), Adrienne Kleiweg (bekend van de televisieseries Spijkerhoek en Goudkust), Dominique van Vliet (van de televisieserie Onderweg naar Morgen), actrice en zangeres Aukje van Ginneken en Leyla Çimen.

De creatief bedenker en de regisseur is gevraagd of ze bereid zijn een inleiding te verzorgen. Eén van hen komt om half 8 die voorbespreking houden en zal vertellen hoe het stuk tot stand is gekomen. Voor deze inleiding hoeft niet apart een kaartje te worden gekocht.

De voorstelling in De Beun op zaterdagavond 29 oktober begint om 20.15 uur. Kaarten kosten 17 euro en kunnen worden besteld via de website www.vriendenvandebeun.nl en aan de kassa van het theater. Het telefoonnummer van theater De Beun is 072 533 31 56.

Donderdag 27 oktober 2011 − bron: Vrienden van de Beun

2023-02-06 Theater De Beun heeft het moeilijk.
2021-04-19 De Aldi komt naar Heiloo
2021-03-11 Horecaman Peter Visser gaat de wijk in met supermarkt op wielen
2021-02-23 Rechter geeft Heiloo tik op de vingers.
2021-02-18 â€™De artiest is pas echt de sjaak’
2020-04-06 Theatermanager De Beun terecht ontslagen, ook geen schadevergoeding
2020-03-13 Gemeente neemt maatregelen tegen Coronavirus, bijeenkomsten afgelast
2020-03-12 Ook Heiloo neemt maatregelen tegen Coronavirus
2018-05-14 Film over bijzondere reis Plastic Soup Surfer

Meer nieuws met theater borstkanker


Bron: Cultuurkoepel Heiloo
bron: Cultuurkoepel Heiloo
Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn
Bron: Vrienden van de Beun
bron: Vrienden van de Beun
Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn