Nieuws

Grote brand Campina valt mee

ARCHIEF: Maandag 3 september 2012 HEILOO - Even leek het er gisteravond op dat een ramp zich voltrok op het oude terrein van de voormalige melkfabriek. Het bleek een brandje in een schuur.

De brandweer rukte zondagavond rond 23.00 uur uit voor een brandmelding bij een voormalig melkfabriek aan de Kanaalweg in Heiloo. De brand werd zelfs opgeschaald tot grote brand.

"Al gauw bleek het niet om de fabriek zelf te gaan maar om een schuur achter een woning. In de schuur stond een auto en wat elektrisch gereedschap. De brandweer had de brand snel onder controle", melden Kees Zwaan en Douwe de Vries van Amoureus Media.

"Na de eerste melding moest de aanwezige brandweer al snel assistentie hebben. Naast de brandende schuur stond een auto onder een carport geparkeerd en ook die raakte ten prooi aan de vlammen", weet het Noordhollands Dagblad.

Update: een naastgelegen camping die de krant noemde, blijkt een spraakverwarring. "Campina en camping schrijf je bijna hetzelfde maar zijn toch heel andere bedrijven. Er is absoluut geen camping op het terrein, en dat weet ik omdat ik sleutelbeheerder ben van het Campina complex", laat de heer J. Hoetjes weten.

Maandag 3 september 2012 − bron: Amoureus Media

2023-10-06 Auto uitgebrand bij winkelcentrum
2023-07-13 Brand onder dak van hotel
2023-07-11 Auto zwaar beschadigd door brand
2023-07-11 Auto in brand gevlogen
2023-06-27 Brandweer rukt uit voor brand in garage in Heiloo.
2023-01-29 Brand in bewoond tuinhuisje
2023-01-25 Verdachte (64) opgepakt voor brandstichting in GGZ-kliniek
2023-01-25 Verdachte (64) opgepakt voor brandstichting in GGZ-kliniek
2023-01-25 Verdachte (64) opgepakt voor brandstichting in GGZ-kliniek

Meer nieuws met brand


Bron: Petra
bron: Petra
Bron: Fred Dellemijn
bron: Fred Dellemijn
Bron: Anne Klijnstra
bron: Anne Klijnstra
Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn