Nieuws

Lichte blaasmuziek tussen auto's

ARCHIEF: Donderdag 4 oktober 2012 HEILOO - Wie van koffie, blaasmuziek en auto's houdt, moet vooral het gratis koffieconcert van Caecilia bij garagebedrijf Paul Admiraal bezoeken.

Op zondag 14 oktober aanstaande geeft het Heilooër Harmonieorkest Caecilia een gratis Koffieconcert, met zowel Jeugd- als A-orkest. Een concert voor iedereen met, zoals gewoonlijk, vrolijke en aanstekelijke blaasmuziek.

Aparte locatie
Minder gewoon dit keer is de locatie. Want Caecilia zocht voor dit concert een andere plek dan de gebruikelijke concertzaal. Hierop bood Garagebedrijf Paul Admiraal aan om zijn showroom open te stellen. Blaasmuziek tussen de auto’s dus.

Herbie en meer
Dirigente Alida Holwerda heeft daarom een passend programma opgesteld met vooral lichte muziek, met hier en daar een knipoog naar de autowereld. Zo spelen Jeugd- en A-orkest samen muziek uit de film Herbie, over een bijzondere Volkswagen Kever. Enkele andere stukken zijn March 1941, Big Spender en Rhythm Forever.

Het bijzondere Koffieconcert op zondag 14 oktober 2012 begint om 11.30 uur in de showroom van Garagebedrijf Paul Admiraal aan de Oude Werf 2. Entree en koffie zijn gratis.

Donderdag 4 oktober 2012 − bron: HeilooĆ«r Harmonie Caecilia

2019-12-08 100-jarige Big Swing Band Alkmaar eert Amerikaanse orkestleider Glenn Miller
2014-08-23 Lintje tijdens Dolfinn Rocks
2014-06-26 Eensgezindheid heeft nieuwe dirigent
2014-06-16 Grote drukte en gemoedelijke sfeer
2014-05-31 Music Meeting maakt programma bekend
2014-05-21 Groot feest op bedevaartsoord
2014-05-13 Avondvierdaagse start op 10 juni
2014-04-30 Dodenherdenking op 4 mei
2013-12-09 Opera Carmen in muzikale steigers

Meer nieuws met caecilia


Bron: yvonne v.kesteren
bron: yvonne v.kesteren
Bron: Alliance360
bron: Alliance360
Bron: JosettevDongen
bron: JosettevDongen