Nieuws
Kinderen in beweging bij Pridini
ARCHIEF: Dinsdag 9 oktober 2012 HEILOO - Internationale Dansvereniging Pridini wil een jeugdgroep starten voor kinderen van 8 tot 12 jaar die van muziek en bewegen houden.
Internationaal dansen, wat is dat eigenlijk? "Het woord zegt het al: het zijn dansen uit landen overal ter wereld, die vaak ontstaan in kleinere dorpen op het platteland", weten de dansliefhebbers van Pridini.
Authentiek
Moderne dansvormen als Hiphop, Streetdance, Zumba en Rock&Roll zijn grotendeels gebaseerd op de authentieke dansen uit een bepaald land of gebied. Dansen in groepsverband, in een kring, een lange rij of in paren: ieder land heeft zijn eigen dansen en nog steeds worden overal ter wereld nieuwe dansen gemaakt op oude melodieën of bekende liedjes.
Jeugdgroep
De nieuwe jeugdgroep van Pridini gaat dansen op woensdagavond van 18.45 tot 19.45 uur in Cultureel Centrum de Strandwal, op het terrein van GGZ NHN en zal onder leiding staan van de jonge, enthousiaste dansdocente Vlasta Bakker. De eerste les staat gepland op woensdag 31 oktober 2012.
Proefles
Hou je van muziek en lekker bewegen dan is dit mogelijk een prima sport voor je. Het enige dat je nodig hebt is luchtige kleding en een paar sportschoenen. Je mag twee keer gratis meedoen en daarna te besluiten of je verder gaat. Aanmelden of meer informatie via e-mail info@pridini.nl
2024-01-17 Cultuurkoppels zoals De Beun met de Muziekschool?
2023-12-22 Trefpunt, Muziekschool en bieb krijgen toch compensatie
2023-09-03 Jaren 80 dansavond in Heiloose Buk Buk
2023-02-02 De verbouwing van de muziekschool in Heiloo valt zes ton duurder uit.
2022-12-22 Een avond dansen met de 3JS tot het over is!
2021-12-18 De muziekschool wordt mooier en groter, maar wie gaat die 1,3 miljoen betalen?
2021-10-25 ’Uitrusten doe ik wel als ik dood ben’.
2021-06-23 Kermis, het kan weer! De eerste is begin juli
2020-02-11 Trefpunt en bieb Heiloo krijgen extra subsidie voor loonkosten
Meer nieuws met pridini dans