Nieuws
Paul van Loon en andere snuiters
ARCHIEF: Zondag 13 oktober 2013 HEILOO - De man achter Dolfje Weerwolfje zingt 27 oktober liedjes in Theater De Beun. Een must voor liefhebbers.
Paul van Loon schrijft boeken voor kinderen van 7 tot 99 jaar. Ruim honderd titels heeft hij op zijn naam staan. Zijn bekendste boeken zijn Dolfje Weerwolfje, de Griezelbus en Foeksia de Miniheks, die ook alle drie zijn verfilmd.
Al tien keer won Paul van Loon de prijs van de Nederlandse Kinderjury. In zijn voorstelling De kunst van het lezen spelen en zingen Paul van Loon en zijn band Andere Snuiters liedjes die met Pauls boeken te maken hebben.
Meet & greet
Op 27 oktober aanstaande, de laatste zondag van de herfstvakantie, zijn er twee voorstellingen gepland, een om 13 en een om 15 uur. Na afloop van de tweede voorstelling is er een meet & greet met de schrijver, waarbij hij natuurlijk ook boeken signeert.
De voorstelling vindt plaats in samenwerking met de Bibliotheek Heiloo. Kaarten kosten 7 euro en zijn verkrijgbaar bij De Schrijverij, het Trefpunt, de bibliotheek, het theater en via www.vriendenvandebeun.nl
2023-02-06 Theater De Beun heeft het moeilijk.
2021-04-19 De Aldi komt naar Heiloo
2021-03-11 Horecaman Peter Visser gaat de wijk in met supermarkt op wielen
2021-02-23 Rechter geeft Heiloo tik op de vingers.
2021-02-18 ’De artiest is pas echt de sjaak’
2020-04-06 Theatermanager De Beun terecht ontslagen, ook geen schadevergoeding
2020-03-13 Gemeente neemt maatregelen tegen Coronavirus, bijeenkomsten afgelast
2020-03-12 Ook Heiloo neemt maatregelen tegen Coronavirus
2018-05-14 Film over bijzondere reis Plastic Soup Surfer
Meer nieuws met theater