Nieuws

ARCHIEF: Donderdag 31 oktober 2013 HEILOO - Wie voor een voorstelling in theater De Beun een hapje wil eten, kan voortaan in het eigen grand-café terecht.

Horecaondernemers Huub Tervoort en Hans Kok zijn de uitdaging aangegaan om in de foyer van het theater een gezellige gelegenheid te maken waar theaterbezoekers terecht kunnen voor een maaltijd.

Op dagen met voorstelling is Grand-Café De Beun vanaf 18.00 uur open. "Geen culinaire hoogstandjes, maar echt grand-café. Lekker eten voor een goede prijs", laat Hans weten. Op de kaart onder andere soep, salade en een dagschotel.

Gezelligheid
Er is nog geen professionele keuken in het grand-café. De gerechten worden vooraf vers en ambachtelijk bereid bij restaurant Loocatie of brasserie In 't Groen, waar Hans en Huub de scepter zwaaien. Mick van Mourik, die ervaring heeft als kok en in de bediening bij Loocatie, gaat zorgen dat alles op rolletjes loopt in de nieuwe uitspanning.

Gezelligheid komt voorop te staan. Ook na de voorstelling kan men nazitten met een drankje en een borrelhapje. Plannen voor uitbreiding zijn er al, voor een nieuwe keuken zijn vergunningen bij de gemeente in aanvraag. Ook over de lunch en combinaties eten+theater wordt nagedacht. "Eerst maar eens wat ervaring opdoen", zegt Hans.


Heerlijk eten in Grand Café De Beun (foto: Theater De Beun)

Donderdag 31 oktober 2013 − bron: Loocatie

2023-11-02 Theater de Beun in Heiloo moet misschien in het nieuwe jaar op halve kracht door.
2023-02-06 Theater De Beun heeft het moeilijk.
2021-04-19 De Aldi komt naar Heiloo
2021-03-11 Horecaman Peter Visser gaat de wijk in met supermarkt op wielen
2021-02-23 Rechter geeft Heiloo tik op de vingers.
2021-02-18 ’De artiest is pas echt de sjaak’
2020-04-06 Theatermanager De Beun terecht ontslagen, ook geen schadevergoeding
2020-03-13 Gemeente neemt maatregelen tegen Coronavirus, bijeenkomsten afgelast
2020-03-12 Ook Heiloo neemt maatregelen tegen Coronavirus

Meer nieuws met grand cafe theater


Bron: Cultuurkoepel Heiloo
bron: Cultuurkoepel Heiloo
Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn
Bron: Vrienden van de Beun
bron: Vrienden van de Beun
Bron: hans romeyn
bron: hans romeyn